Genel Bilgiler

Toplantı İsmi: 6. Uluslararası Katılımlı Ürolojik Cerrahi Kongresi

Kongre Merkezi: Granada Luxury Hotel Kongre Merkezi, Belek / Antalya
https://granada.com.tr/luxury-belek

Tarih: 9-13 Kasım 2022

Kongre Dili: Kongre resmi dili Türkçe'dir. Ana salonların sunumlarında Ingilizce-Türkçe, Türkçe-Ingilizce simültane çeviri yapılacaktır.

Yaka Kartı: Tüm katılımcı ve refakatçilerin 9-13 Kasım 2022 tarihleri arasında kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve öğle yemekleri sırasında, stand alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmalarını güvenlik açısından önemle rica ederiz.

Stand Alanı: Kongre süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve yayınevlerinin oluşturduğu stand alanı 08:00 - 18:30 arası açık olacaktır.

Bilimsel Program: Ürolojik Cerrahi Derneği “6. Uluslararası Katılımlı Ürolojik Cerrahi Kongresi” için zengin bir bilimsel program hazırlamıştır. Bilimsel programda üroloji güncel konularında düzenlenmiş genel oturumlar ve  konferansların yanında  karşıtlık oturumları da  yer alacaktır.

Organizasyon Sekreterliği: Düzenleme kurulu, Invictus Turizm’i Kongre Resmi Acentesi olarak belirlemiştir. Kongre ile ilgili herhangi bir talebinizde Invictus Turizm'e ([email protected]) başvurmanızı rica ederiz.